Hakkımızda

Birbirinde lezzetli peynir çeşitleri ile her damak zevkine hitap eden Akgünler Peynircilik, Türkiye’nin dört bir yanına taze ve doğal peynirlerini gönderiyor. El değmeden üretilen peynirler yine hijyenik şartlarda ambalajlanarak müşterilere sunuluyor.

 Akgünler Peynir Çeşitleri

İnek, Koyun ve Keçi peyniri yanında Lor peyniri, Taze Kaşar, Eski Kaşar, Örgü Peynir ve Çeçil Peyniri gibi peynir çeşitleri Akgünler Peynircilik‘tedir. Süt ve süt ürünleri ile sadece bölgenin değil tüm Türkiye’nin ihtiyaçlarına cevap veren bir firma olan Akgün Peynircilik, son teknoloji işletmesi ve işletme şartları ile popülerdir. Yıllardır sektörde hizmet sunmakta, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite standartları ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Geçmişten Gelen Lezzet Akgünler Peynircilik’te

Tüm Türkiye’de ünlü olan Edirne Beyaz Peyniri, tam yağlı ve lezzetli bir peynir çeşidi olup tek cins süt ile yapılmaktadır. Trakya bölgesinde Edirne Beyaz Peyniri’nden Eski Kaşara, Lor Peyniri ve Örgü Peynirden Tereyağ ve Taze Kaşar’a kadar geniş ürün yelpazesi ile Akgünler Peynircilik aradığınız tüm peynir çeşitlerini bulacağınız bir adrestir. Vakumlu ambalaj ve teneke ambalajlarla ilk günkü tazeliğinde peynirler adrese ulaştırılmakta, kendine has tadı, aroması ve lezzeti ile peynirlerimiz çok sevilmektedir.

Hemen Sipariş Ver

 Lezzetli ve Kaliteli Peynirin Adresi

Gıda sektöründe hijyen çok önemlidir. Kalite ve lezzet ise olmazsa olmaz kriterlerdir. El değmeden hazırlanan peynir çeşitleri ile Akgünler Peynircilik, kurulduğu günden bu yana her geçen gün kendini yenileyen bir firmadır. Edirne Beyaz Peyniri, tam yağlı olup kendine has tadı ve kokusu ile mükemmeldir. Tüm Türkiye’nin sevdiği bir lezzet olarak çok fazla tercih edilmektedir. Parlak ve beyaz rengi, gözenek içermeyen yapısı ve kendine has aroması ile beğenilmektedir.

Aradığınız tüm peynir çeşitlerine en hesaplı fiyatlarla sahip olacağınız Akgünler Peynircilik, Trakya Beyaz Peyniri başta olmak üzere birçok peynir çeşidi siparişi verebileceğiniz bir adrestir. 7/24 sipariş verebileceğiniz bir adres olan Akgünler Peynircilik Market, sofralarınızı Edirne peyniri ve diğer peynir çeşitleri ile ziyafete dönüştürebileceğiniz bir adrestir.

%100 doğal peynir çeşitlerini günün her saati sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz peynir çeşitlerini ve miktarları belirtin, siparişiniz hemen kargoya verilsin.

Hemen Sipariş Ver